Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 20.08.2017

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem sončno, pihala bo šibka do zmerna burja. Drugod bo sprva pretežno oblačno, čez dan se bo delno zjasnilo. Nastale bodo še posamezne plohe. Pihal bo vzhodni do severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 23, na Primorskem do 27 stopinj C.
16°C | 23°C
ponedeljek, 21.08.2017
9°C | 25°C
torek, 22.08.2017
8°C | 24°C
sreda, 23.08.2017
11°C | 27°C
četrtek, 24.08.2017
11°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 20.8.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novice o evropskem prvenstvu


ŠPORT

| |
12.03.2015      18:30
A A

Novice o evropskem prvenstvu


Kajak kanu klub Bohinj je ob podpori Kajakaške zveze Slovenije, Občine Bohinj in Turizma Bohinj pridobil letošnjo organizacijo Evropskega prvenstva v maratonu v kajaku in kanuju na mirnih vodah. Evropsko prvenstvo se bo odvijalo v prvem tednu julija.


Deli:

Vsi urniki in programi so že objavljeni na uradni spletni strani (www.bohinj.si/euro2015). Izredno pozornost namenjamo tudi facebook profilu prvenstva. Promocija dogodka je izredno pomembna tudi v Bohinju, saj si želimo, da bi vsi domačini vedeli za prvenstvo in ga promovirali. Zato bo v Bohinjski Bistrici visel transparent, kmalu bomo natisnili plakate in razdelili brošure. Vnaprej vas prosimo, da dogodek podprete.

 

Program je takorekoč znan, seveda so določene malenkosti še vedno v dogovorih. V sredo in četrtek, 1. in 2. julija, bodo tekmovanja amaterjev. Imamo že 20 prijav iz sedmih držav. V petek, soboto in nedeljo, 3.-5. julija, pa bodo tekmovanja na najvišjem nivoju Evropskega prvenstva, začenši z mladinci.

 

Startno-ciljni prostor bo v bližini Gostišča Kramar in plaž na Veglju. Tam bo odlična možnost za spremljanj tekem v živo, saj bodo gledalci na nekaterih točkah popolnoma blizu tekmovalcem in tekmovalkam. Tudi od drugod z jezerske obale se bo lahko odlično spremljalo tekmovanja, podelitve pa bodo v centralnem delu. Na prizorišču bo tudi velik ekran za lažje spremljanje tekem. Za parkiranje bo poskrbljeno, prav tako bo poskrbljeno za gostinsko ponudbo. Dogodek bo izredna priložnost ogleda tako velikega športnega dogodka kot je evropsko prvenstvo.

 

Še vedno pa je veliko dela in potrebujemo čim več prostovoljcev, zato vas vljudno vabimo, da se nam javite. Vabimo tudi navijače, saj bodo na tekmovanju nastopili tudi slovenski kajakaši in kanuisti. Na vas računamo, ker navijači naredijo pravo tekmovalno atmosfero. Tekme se bodo prenašale v živo po spletu in jih bo možno spremljati kjerkoli na svetu.

 

 

Za OO EP 2015, gen. sekretar Jure Sodja
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Avgust 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.08.2017
Danes ni dogodkov.
23.08.2017 | Tečaji in delavnice
Interaktivne bohinjske delavnice
24.08.2017 | Turizem
Bohinjske interaktivne delavnice
25.08.2017 | Turizem
Bohinjske interaktivne delavnice
23.08.2017 | Tečaji in delavnice
Interaktivne bohinjske delavnice
24.08.2017 | Turizem
Bohinjske interaktivne delavnice
25.08.2017 | Turizem
Bohinjske interaktivne delavnice

Bodite prvi pri oddaji mnenja.