Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
24°C
7°C
ČE.
23°C
5°C
Deli
4735

Popolna zapora gozdne ceste na Voje

Elektro Gorenjska d.d. in Pirnat d.o.o. vas obveščata, da se zaradi gradbenih del v ponedeljek, 8. aprila postavlja popolna zapora na Cesta na Voje (gozdni cesti), zaradi gradnje nove transformatorske postaje Voje in položitve novega 20kV kablovoda. Popolna zapora bo predvidoma trajala od ponedeljka, 8. aprila 2019, do petka, 26. aprila 2019.  Delo bo potekalo fazno z občasnimi popolnimi zaporami na posameznih odsekih ceste.

Popolna zapora bo ob vikendih ukinjena (vsak petek od 17. ure do nedelje 24. ure). Udeležence v prometu prosimo, da upoštevajo začasno prometno ureditev ter upoštevajo navodila izvajalca gradbenih del.                                                                                                

Hvala za razumevanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi