Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
15°C
-6°C
PON.
15°C
-6°C
Deli
2327

OSKRBA S PITNO VODO - PREKLIC PREKUHAVANJA VODE

Režijski obrat Občine Bohinj, obvešča porabnike pitne vode na območju Bohinjske Bistrice, Bitenj, Lepenc, Loga, Broda, Savice, Kamenj, Polj, Laškega Rovta, Ribčevega Laza, Stare Fužine, Ukanca, Nomenja, Koprivnika, Gorjuš ter Nemškega Rovta, ki se oskrbujejo s pitno vodo iz vodovodnih sistemov Bohinjska Bistrica, Voje, Nomenj, Koprivnik, Gorjuše ter Nemški Rovt, da ukrep prekuhavanja vode ni več potreben.

Prekuhavanje vode je potrebno samo na območju Bohinjske Češnjice, oziroma porabnikom pitne vode iz vodovodnega sistema Bohinjska Češnjica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!