Logo MojaObčina.si
DANES
24°C
9°C
JUTRI
25°C
12°C
Oceni objavo

Obvestilo - Območja kratkotrajnega parkiranja v Bohinjski Bistrici

Na območju Bohinjske Bistrice se s bo 1. 6. skladno s Sklepom o določitvi javnih parkirnih površin, višin parkirnin in parkirnih kartic (Uradni vestnik Občine Bohinj, št. 2/24) na parkiriščih vzpostavil parkirni režim, ki omogoča brezplačno kratkotrajno parkiranje.

Parkirišča, kjer je predvidena vzpostavitev so:

·       -  P28 Bohinjska Bistrica 28 (Pokopališče, Spar)                                

·       -  P29 Bohinjska Bistrica 29 (Kulturni dom Joža Ažman)

·       -  P30 Bohinjska Bistrica 30 (Trg svobode)                                              

Na parkiriščih bo omogočeno kratkotrajno parkiranje (ena oz. dve uri). Za imetnike parkirne kartice »občan«, »lastnik počitniškega objekta« ter »Prijatelji Bohinja« pa bo parkiranje omogočeno brez omejitev. Pogoj je plačana parkirana kartica za tekoče leto.

Oznaka modre cone, ki označuje območje kratkotrajnega parkiranja je na parkiriščih že izvedena, parkirni režim in nadzor, pa se bo začel izvajati s 1. 6..

Oglejte si tudi