Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
2°C
-10°C
NED.
2°C
-10°C
979

Promet v Bohinju na svoji spletni strani

Javni potniški promet se tudi v Bohinju v zadnjih letih razvija. Ob rednih avtobusnih linijah, predvsem v poletnem času ponuja tudi druge alternativne možnosti prevoza, vse od brezplačnega hop-on hop-off avtobusa na Pokljuko do petih novih linij brezplačnega organiziranega prevoza iz parkirišč do obale Bohinjskega jezera in nazaj. Vse prometne informacije, od parkiranja, prevozov do drugih alternativnih možnostih, na primer kolesarjenje, ponudnikov taksi prevozov, smo to leto združili na skupni spletni strani, ki si jo lahko ogledate na naslovu: https://promet.bohinj.si/.

Na spletni strani na interaktivnem zemljevidu lahko tudi sproti preverjate vse od zasedenost parkirišč, voznih redov brezplačnih organiziranih prevozov, ladjice do delovnih zapor na cestah. Spletno stran bomo sproti še dopolnjevali in kasneje tudi usklajevali z novimi aktualnimi informacijami, povezanimi s prometom. V kolikor si jo boste ogledali in opazili kakšne pomanjkljivosti oziroma napake, bomo veseli vaših pripomb, mnenj in popravkov.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi