Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem ter deloma na Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno, jutranja megla se bo ponekod zadržala še dopoldne. Proti poldnevu bo začel pihati jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
4°C | 23°C
četrtek, 19.10.2017
1°C | 22°C
petek, 20.10.2017
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 17°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
23°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Praznovali smo občinski praznik


OBČINSKE

| |
28.08.2013      9:00
A A

Praznovali smo občinski praznik


V ponedeljek, 26. avgusta, je v dvorani kulturnega doma Joža Ažmana potekala osrednja prireditev ob občinskem prazniku naše občine.


Janez Pikon, župan Franc Kramar, Majda Kromar, Andreja Jensterle in Valentin Štendler. Foto: Pavel Korošec
Janez Pikon, župan Franc Kramar, Majda Kromar, Andreja Jensterle in Valentin Štendler. Foto: Pavel Korošec
Deli:

Občinska priznanja so prejeli: Majda Kromar je prejela naziv častna občanka, Valentin Štendler je prejel zlato plaketo, Andreja Jensterle in sodelavke iz Vrtca Bohinj so prejele bronasto plaketo, Janez Pikon je prejel županov znak in Jaka Tišov je prejel posebno priznanje.

 

Prireditev je letos vodila Katarina Košnik, ki se je dobro odrezala tudi kot snovalka in režiserka programa. Ideja o fotografski projekciji dogodkov in dosežkov, ki so zaznamovali preteklo leto, je dobra in nadgradljiva. Lahko bi celo postala nekakšna stalnica, nekakšna rdeča nit, na katero se nizajo vsako leto nove zanke.

 

V kulturnem programu sta se letos predstavili instrumentalistki Eva in Špela Jensterle. Eva je blestela na flavti, Špela pa kot njena spremljava na klavirju. Svoje plesno znanje so pokazale najobetavnejše plesalke Plesalnice Bohinj Maruša Odar s solo nastopom ter Ana Ogrin in Neža Ribnikar v paru. Člana Gledališča 2B Klemen Langus in Samo Gardener sta sodelovala pri predstavitvah dogajanja v preteklem letu in pri predstavitvah občinskih nagrajencev. Za pogostitev, ki je na obiskovalce prireditve čakala v preddverju Ažmanovega doma, pa so poskrbele članice društva Kmečke žene Bohinja.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.10.2017 | Kultura
Knjižnica v gozdu
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
18.10.2017 | Kultura
Knjižnica v gozdu
21.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.