Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
11°C
0°C
JUTRI
10°C
-1°C
2641

Ponovno se odpirajo javna igrala, igrišča, športni in podobni objekti v občini Bohinj

Skladno z zadnjimi državni odloki, ki sproščajo ukrepe, ponovno dovoljujejo združevanje do deset ljudi in nekatere dejavnosti v športu in kulturi, je župan Občine Bohinj s poveljnikom Civilne zaščite Občine Bohinj preklical Odredbo o prepovedi uporabe javnih igral, igrišč, športnih objektov in podobnih objektov.
Z upoštevanjem vseh predpisanih samozaščitnih ukrepov za preprečevanje nalezljive bolezni SARS-CoV-2 se tako ponovno odpira in predaja v uporabo vsa javna igrala, igrišča, športne objekte, javne sanitarije in podobne objekte v občini Bohinj.


Odredba  preklicu prepovedi uporabe javnih igral, igrišč, športnih objektov in podobnih objektov je v prilogi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi