Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
18°C
4°C
JUTRI
23°C
8°C
1555

Podaljšanje razpisnih rokov

Zaradi izrednih ukrepov preprečevanja epidemije COVID-19, ki onemogočajo izvedbo programov nevladnih organizacij in ob upoštevanju Zakona o začasnih ukrepih v zvezi s sodnimi, upravnimi in drugimi javnopravnimi zadevami za obvladovanje širjenja nalezljive bolezni SARS-CoV-2 (COVID-19) (ZZUSUDJZ)

v povezavi z že objavljenimi javnimi razpisi, podajamo pojasnilo o teku oziroma poteku rokov:

Javni razpis za sofinanciranje programov humanitarnih in invalidskih organizacij v letu 2020, objava v Bohinjskih novicah št. 2, dne 7. februar 2020

Rok za obvestilo o izboru se podaljša za čas poteka ukrepov oziroma najmanj za 30 dni na datum 11.5.2020. Prijavitelje pozivamo, da v času do 30.4 2020 vsebinski in finančni plan za programe prilagodijo dejanskim možnostim za izvedbo v letu 2020. Za vsebinski del pošljejo obrazložitev spremembe, za finančni del pa je potrebno posredovati v celoti izpolnjen obrazec iz razpisne dokumentacije, s pripisom »Prilagoditev programa dejanskim razmeram«.

in

Javni razpis za sofinanciranje izvedbe programov, ki so namenjeni starejšim občanom v Občini Bohinj, za leto 2020, objava v Bohinjskih novicah št. 3, dne 6.marec 2020.

Roki za prijavo se podaljšajo za čas trajanja ukrepov po zakonu oziroma najmanj do 8.5.2020.

Smiselno enako velja za ostale razpise.


Prav tako v povezavi s pogodbenimi obveznostmi posredovanja letnih poročil do 31. 3. 2020 oziroma do 10. 4. 2020 pojasnjujemo, da bo Občina Bohinj kot pogodbena stranka in kot sofinancer izvajanja programov štela za pravočasno (oziroma da ne gre za kršitev pogodbenih obveznosti), če bodo izvajalci sofinanciranih programov letna poročila poslala do 31. 5. 2020.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi