Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
11°C
6°C
TOR.
15°C
5°C
5223

Lastniki stanovanj in potencialni najemniki, pozor!

V lanskem letu je Občina Bohinj pripravila osnutek Stanovanjske strategije za izboljšanje pogojev za bivanje v občini. Tokrat želimo z vašo pomočjo narediti korak naprej k razumevanju, kolikšno je povpraševanje po najemnih stanovanjih in kakšna je obstoječa ponudba stanovanj. Prosimo vas, da rešite eno od spodnjih anonimnih anket.

Prva anketa je namenjena lastnikom, ki želijo svoje nepremičnine oddajati dolgoročno. Z njo želimo preveriti zanimanje za vzpostavitev občinske najemne službe s strani lastnikov nepremičnin.

Anketa za lastnike nepremičnin: www.1ka.si/lastniki-Bohinj

Druga anketa je namenjena potencialnim najemnikom. Ugotoviti želimo število potencialnih najemnikov v javnih najemnih stanovanjih, njihove potrebe in želje. Stanovanja bi občina pridobila z gradnjo, nakupom ali najemom, tudi s pomočjo občinske najemne službe. 

Anketa za potencialne najemnike: www.1ka.si/najemniki-Bohinj


Odzive zbiramo do 29. 3. 2021. Vaši odgovori nam bodo pomagali pri oblikovanju ukrepov Občine Bohinj za lažjo dostopnost stanovanj.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi