Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.04.2018

jasno
Danes bo večinoma jasno, popoldne bo na severu države nastalo nekaj kopaste oblačnosti. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 24 do 29, na obali malo nad 20 °C.
6°C | 27°C
ponedeljek, 21.04.2018
5°C | 26°C
torek, 23.04.2018
6°C | 26°C
sreda, 24.04.2018
11°C | 25°C
četrtek, 25.04.2018
8°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
27°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Čistilna akcija "Prijatelji, očistimo ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
03.04.2017      14:25
A A

Čistilna akcija "Prijatelji, očistimo Bohinj!"Čistilna akcija "Prijatelji, očistimo Bohinj!"
Čistilna akcija "Prijatelji, očistimo Bohinj!"
Deli:

Pozdravljeni!

Leto je naokoli, pomlad je že potrkala na vrata, zato vas tudi letos prisrčno vabimo k naši vsakoletni čistilni akciji »Prijatelji, očistimo Bohinj!«. Letos se bo čistilna akcija odvijala v soboto, 8. aprila

 

Zbirna točka za vse udeležence bo v Kampu Danica v Bohinjski Bistrici, kjer bo mogoče od 8.00 ure dalje prevzeti vreče za smeti, rokavice ter malico za udeležence akcije. Vreče za smeti in rokavice pa bo mogoče prevzeti tudi v tednu pred čistilno akcijo na Režijskem obratu občine Bohinj, vsak dan med 8.00 in 15.00 uro. Vse vodje društvenih akcij naprošamo, da približno število udeležencev, lokacijo čiščenja in kontaktni telefon vodje društvene akcije sporočijo na Občino Bohinj, točneje Nataši Fujs, na tel. št. 04 577 01 19 ali na elektronski naslov: natasa.fujs@obcina.bohinj.si. Ker društva po navadi čistite na istih lokacijah, bomo karto sodelujočih društev z vrisano lokacijo objavili na spletni strani Občine v nekaj dneh.


Tudi letos bo čistilna akcija potekala v soorganizaciji Turizma Bohinj, Turističnega društva Bohinj in Občine Bohinj. Moči bomo na terenu združili z udeleženci Zelenega vikenda in  verjamemo, da se nam boste pridružili tudi vi, ker tudi vam ni vseeno, v kakšnem okolju živimo in v kakšno okolje zahajamo.

Verjamemo, da se boste tudi letos odzvali v takem ali še večjem številu kot pretekla leta.

 

Z lepimi pozdravi.

 

Za organizatorje (Občina Bohinj, Turizem Bohinj, TD Bohinj):

Nataša Fujs, mag. varst. nar.

višja referentka za okolje in prostor, Občina Bohinj
Priloge:
Neznan tip datoteke
zgornja_dolina.jpg
84798_ales_zdesar_zgornja_dolina.jpg (20,91 MB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!