Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

pretežno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
ponedeljek, 03.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Zaključek večerov pod lipo


KULTURA, TURIZEM

| |
27.08.2013      19:03
A A

Zaključek večerov pod lipo


Poletni ponedeljkovi večeri pod lipo v Srednji vasi se za eno leto poslavljajo. Po odzivih obiskovalcev in domačinov se zdi, da bi jih lahko kar celo leto pripravljali. V letošnjem letu smo izvedli osem večerov.


Foto: Mitja Sodja
Foto: Mitja Sodja
Deli:

Ponosni smo lahko za vsak večer posebej. Bilo je pestro in zanimivo. Nastopilo je veliko število glasbenikov, plesalcev, pevcev in verjamemo, da nihče ni razočaral. Gostje so lahko uživali v kulinarični ponudbi, kjer smo med drugim ponudili zaseko, mohant, krompir, ajdove krape, skutni mousse in žgance, tako da smo tudi na tem področju predstavili Bohinj.

 

Ker smo za letos zaključili se v imenu organizatorjev zahvaljujemo vsem sodelujočim in nastopajočim, še posebej pa našim Srenjskim predicam, brez katerih si teh večerov sploh ne moremo predstavljati. Zahvala gre tudi vsem »Podliparcam« in sosedom za vso pomoč, pripravljenost in voljo, s katero so bili tudi letošnji Večeri pod lipo odlično pripravljeni in tudi sprejeti. Vsi skupaj se lahko že veselimo prihodnjega poletja, ko se zopet srečamo na istem mestu ob istem času.

 

 

TD Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.