Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
18°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C
5223

Javna razgrnitev predloga izhodišč OPPN za Hotel Bellevue v Ribčevem Lazu

Občina Bohinj vodi postopek za začetek priprave OPPN za Hotel Bellevue v Ribčevem Lazu.

Pred sprejetjem odločitve o pripravi OPPN je potrebno na podlagi 108. in 118. člena ZUreP-2  pripraviti izhodišča za pripravo OPPN, v katerih je opredeljen zlasti namen priprave OPPN, ključni vsebinski predlogi ter predvidene prostorske rešitve.  Predlog izhodišč se javno razgrne, z namenom oblikovanja končnih izhodišč, ob sodelovanju udeležencev urejanja prostora ter zainteresirane javnosti.

Javna razgrnitev predloga izhodišč bo potekala v času od 25.2. do vključno 15.3. in sicer na spletni strani Občine Bohinj https://obcina.bohinj.si/vsebina/obcinski-podrobni-prostorski-nacrt-za-hotel-bellevue-v-ribcevem-lazu ter v sprejemni pisarni Občine Bohinj, Triglavska cesta 35, 4264 Bohinjska Bistrica v poslovnem času Občine Bohinj.


Javna predstavitev predloga izhodišč bo potekala v obliki videokonference preko platforme Zoom, v sredo, 10. 3. 2021 ob 17.00 uri na povezavi:

https://us02web.zoom.us/j/83110902259

Meeting ID: 831 1090 2259  (Če imate težave z zgornjo povezavo, se lahko pridružite prek Zooma tudi s pomočjo te številke.)

Na predlog izhodišč lahko zainteresirana javnost, nosilci urejanja prostora in drugi udeleženci urejanja prostora v času objave gradiva podajo pripombe in predloge, ki bodo prispevali h končnemu oblikovanju izhodišč. Pripombe in predloge se lahko poda na naslednje načine:

  • po pošti na naslov: Občina Bohinj, Triglavska cesta 35, 4264 Bohinjska Bistrica
  • po elektronski pošti na naslov: obcina@bohinj.si
  • ustno na zapisnik na javni predstavitvi.

Za dodatne informacije in pojasnila smo na razpolago na telefonski številki 04 577 01 21.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi