Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
19°C
7°C
JUTRI
22°C
6°C

Nagradni natečaj za video posnetke

Moj lokalni les: material, s katerim se počutim zares dobro. BSC Kranj - Regionalna razvojna agencija Gorenjske v okviru nizkoogljičnega projekta CaSCo (v okviru programa Interreg Alpine Space) vabi do konca januarja 2020 na nagradni natečaj za video posnetke z naslovom Moj lokalni les – material s katerim se počutim zares dobro.

Natečaj je glede dolžine in tehničnih zahtev enostaven, saj je posnetek (oz. posnetki) lahko dolg največ 3 minute, posnamete pa ga lahko tudi z vašim mobilnim telefonom. Tako je primeren prav za vse, ki imajo radi les, mogoče z njim delajo ali bi v posnetku radi povedali kaj o svoji uporabi hiše, opreme... iz lokalnega lesa. 

Več v vabilu in navodilih v priponki

 

Za več informacij se lahko obrnete tudi na GSM: 040 303 752

 

Natečaj se izvaja kot del projekta CaSCo, ki je namenjen spodbujanju lokalne predelave in uporabe lesa ter se izvaja v okviru programa Interreg Alpski prostor.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi