Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
18°C
6°C
JUTRI
18°C
4°C

Zahvala in sporočilo ob zaključku akcije 40 dni brez alkohola

Organizatorji akcije 40 dni brez alkohola se zahvaljujejo vsem, ki so se odzvali povabilu in se za mesec in pol odpovedali alkoholu zaradi sebe in zaradi solidarnosti z vsakim četrtim Slovencem, ki trpi zaradi alkohola. Posledice čezmernega pitja se s tragičnimi posledicami kažejo v prometu, na zdravju in v odnosih. Vsak dan zaradi posledic alkohola v Sloveniji v povprečju umreta kar dva človeka. Ob zaključku letošnje akcije organizatorji vabijo k spremembi osebnih in družbenih navad ter k zmernemu in odgovornemu pitju alkohola preko celega leta. Pri tem tudi sporočilo, ki ni nikoli odveč, da je v prometu potrebna ničelna toleranca do alkohola.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi