Logo MojaObčina.si
DANES
7°C
4°C
JUTRI
8°C
4°C
Oceni objavo

Za vedno ujeti trenutki ljubezenskih zgodb

Na Blejskem gradu je v Galeriji Stolp do 28. marca že drugo leto na ogled razstava poročnih fotografij pod naslovom Za vedno. Na Valentinovo so se na odprtju razstave predstavili avtorji: fotografi Sanja’s Visuals in duo Nika & Grega Photography ter videograf Miloš Miloševič. Prireditev, ki jo je povezovala Darja Pretnar, koordinatorka porok na Blejskem gradu, so glasbeno obogatili mladi saksofonisti. Dragocene trenutke, ujete na poročnih fotografijah ali v video posnetkih, lahko vedno znova podoživljamo, je v svojem pozdravu poudarila direktorica Zavoda za kulturo Bled mag. Lea Ferjan in se zahvalila vsem, ki prispevajo k odličnosti Blejskega gradu kot vrhunske poročne lokacije.


Zavod za kulturo Bled

Oglejte si tudi