Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na severnem Primorskem in Notranjskem pretežno oblačno s kakšno ploho. Drugod bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 16, ob morju okoli 18 stopinj C.
15°C | 23°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Uspela krvodajalska akcija!


NOVICE

| |
03.03.2016      00:03
A A

Uspela krvodajalska akcija!Deli:
Bled, Bohinjska Bistrica - Območno združenje Rdečega križa Radovljica je organiziralo redno tridnevno krvodajalsko akcijo, ki je bila v ponedeljek na Bohinjski Bistrici, v torek in včeraj pa v blejski festivalni dvorani.  Skupaj se je krvodajalskih akcij udeležilo 363 krvodajalcev in krvodajalk.  Krvodajalsko akcijo so si  po predavanju ogledali tudi učenci osmih razredov osnovne šole prof.dr. Josipa Plemlja Bled.
Lepa hvala vsem darovalcem, Zdravstvenemu domu v Boh.Bistrici in Zavodu za kulturo Bled, saj smo tokrat gostovali v Festivalni dvorani. Zahvala velja tudi Občini Bled, krvodajalci so lahko brezplačno parkirali na blejski promedadi.
Prostovoljke krajevne organizacije Rdečega križa Bled so se za pripravo akcije na drugi lokaciji še posebej potrudile, pripravile prostore in spremljale krvodajalce. Brez prostovoljk akcija ne bi bila tako uspešna - zato HVALA.
Anica Svetina0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo