Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 22.06.2017

delno oblačno
Popoldne bo sončno, nastalo bo nekaj vročinskih neviht, ki bodo na Primorskem manj verjetne. Ponekod bo pihal južni do zahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
16°C | 33°C
petek, 23.06.2017
17°C | 34°C
sobota, 24.06.2017
17°C | 34°C
nedelja, 25.06.2017
18°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
Opozorila
Četrtek, 22.6.2017 ob 11h
Sredi dneva in popoldne bo v večjem delu Slovenije velika toplotna obremenitev.
16°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Novičke iz Sportine turizma


TURIZEM

| |
04.06.2015      00:03
A A

Novičke iz Sportine turizmaDeli:

Obnovljeni fasadi Hotela Krim in Hostla Vila Viktorija

V letošnjem letu smo v Sportina Turizmu nadaljevali z, v letu 2014 začetimi, obnovitvenimi deli naših objektov: Vile Prešeren, Hotela Ribno, Hotela Krim in Hostla Vila Viktorija.  Za letos jih zaključujemo z obnovitvami fasade Hotela Krim ter Hostla Vila Viktorija.

Nagradna igra Kluba Sportina Turizem

Domačini ste zagotovo opazili simpatične promotorke Kluba Sportina Turizem, ki ob sončnih vikendih pred Vilo Prešeren predstavljajo naš Klub Sportina Turizem, ki nudi mnogo ugodnosti tudi za vse Blejce. In prav domačine lepo vabimo tudi k sodelovanju v naši nagradni igri, ki poteka v K-baru (Hotel Krim) do 16.6.2015, ko bomo žrebali kar odličnih nagrad!

Otvoritev poletne turistične sezone s Sportino Turizem

14.6.2015, od 12. ure dalje, vabljeni na promenado in v park pri Vili Prešeren, da skupaj otvorimo poletno turistično sezono. Pripravili smo pester program, kjer bo z animacijo in delavnicami poskrbljeno za najmlajše obiskovalce, medtem ko bodo lahko vsi ostali uživali v barmanskem šovu ter osvežilnih koktejlih, pripravljenih prav za to priložnost. Poskrbljeno bo za kulinarično ponudbo, predstavitve novosti v Sportini Turizem ter živo glasbo.

 

Zvočna kopel z gongi v Hotelu Ribno

Novost v Hotelu Ribno so tudi zvočne kopeli z gongi, ki bodo potekale čez celo poletje, v lepem vremenu zunaj, v objemu narave, v primeru slabšega vremena pa v eni izmed dvoran hotela. Zvočna kopel z gongi poteka 90 minut, v tem času ljudje leže poslušajo zvoke vseh instrumentov. Pomembno je, da si prinesejo odejo in blazino. Naslednja zvočna kopel bo 20.6. ob 18. uri.

 

Manca Dežman, Sportina turizem Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo