Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 28.07.2017

pretežno jasno
Danes bo deloma sončno, predvsem na severu in vzhodu bo občasno več oblačnosti. Tam ni izključena kakšna ploha. Najvišje dnevne temperature bodo od 25 do 29, na jugovzhodu do 31 stopinj C.
14°C | 28°C
sobota, 29.07.2017
16°C | 30°C
nedelja, 30.07.2017
17°C | 31°C
ponedeljek, 31.07.2017
15°C | 33°C
torek, 01.08.2017
18°C | 37°C
Opozorila
Petek, 28.7.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
28°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Kremna rezina na Bledu


TURIZEM

| |
21.04.2014      00:04
A A

Kremna rezina na BleduDeli:

Originalna blejska kremna rezina po receptu Ištvana Lukačevića iz leta 1953 se dnevno sveža pripravlja le v slaščičarski delavnici Hotela Park na Bledu, kjer so v šestih desetletjih spekli že 12 milijonov Originalnih blejskih kremnih rezin!  Originalna blejska kremna rezina privablja nasmehe tudi z novima okusoma čokolade in gozdnih sadežev, na voljo je tudi družinska različica, medtem ko za poletno osvežitev v slaščičarski delavnici poskrbijo tudi s sladoledom z okusom blejske kremšnite.

 

 DRIVE-IN KREMŠNITA

Pred Hotelom Jadran (nasproti Grand Hotela Toplice) lahko vsako soboto in nedeljo med 14. in 18. uro kupite kremšnito za s seboj iz vašega avta.

 

GOSTINSKE ŠOLE USTVARJAJO KULINARIČNE DOBROTE Z OKUSOM BLEJSKE KREMNE REZINE

Sava Hoteli Bled so k sodelovanju povabili gostinsko-turistične šole, da s svojimi idejami obogatijo ponudbo kremšnite. Ustvarjajo kulinarične dobrote z okusom blejske kremšnite,  najboljše tri predloge po izboru komisije pa bodo predstavili na otvoritvi poletne sezone, ko bodo izbrali zmagovalca, ki bo uvrščen v novo kolekcijo Originalne blejske kremne rezine. Gostinstvo Sava Hotelov Bled bo zmagovalni predlog kulinarične dobrote z okusom blejske kremšnite v poletnih mesecih razvilo in po potrebi ustrezno prilagodilo. Kot del uradne ponudbe bo zmagovalni predlog zaživel na tradicionalnem Prazniku kremšnite v začetku oktobra.

 

VODENI OGLED PRIPRAVE

Voden ogled priprave Originalnih blejskih kremšnit v slaščičarski delavnici hotela Park je vsako soboto    med 8. in 10. uro za individualne obiskovalce, za skupine so ogledi organizirani po dogovoru in je potrebna predhodna rezervacija dva dni vnaprej.

Tanja Švigelj, Sava Hoteli Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6
28.07.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo