Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
19°C | 26°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
16°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 24°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Straža in Grajsko kopališče poleti


NOVICE

| |
23.04.2015      00:07
A A

Straža in Grajsko kopališče poletiDeli:

Na Straži smo že lani pripravili vrsto novosti, s katerimi smo obogatili ponudbo. Poletnemu sankanju in pustolovskemu parku se je pridružila Dežela ljudskih pravljic, blizu je tudi manjše otroško igrišče. V sodelovanju s Turističnim društvom Bled, Občino Bled, Turizmom Bled in Pustolovskim parkom Bled smo obnovili trim stezo, ki je postala blejska fitnes promenada. Uredili smo tri lepe razgledne točke in jih opremili s panoramskimi tablami. Na razgledišče nad sankaško progo smo postavili panoramski foto okvir s pogledom na Bled, jezero, grad ter hribe in gore v ozadju za »selfie z najlepšim razgledom«, obiskovalci pa se lahko okrepčajo v brunarici na vrhu Straže ali na Plaži Straža ob spodnji postaji sedežnice. Naše parkirišče ob vznožju Straže je za obiskovalce brezplačno.

Po uspešno zaključeni zimski sezoni, ko smo na smučišču pripravili paleto dogodkov in akcij, bomo s tem nadaljevali tudi poleti. Sankališče je trenutno že odprto ob vikendih, nadaljujemo med prvomajskimi počitnicami, od 4. maja do 12. junija bomo obratovali tudi ob petkih. Nočno sankanje, ki smo ga uvedli lani, ostaja, in sicer med glavno sezono od 1. julija do 15. avgusta. Spremljajte nas na spletni strani www.straza-bled.si ali facebook profilu Straža Bled.

 

Tudi v Grajskem kopališču smo se na poletje dobro pripravili. Poleg rednih vzdrževalnih del bomo ponovno  investirali v obnovo otroških bazenov in pomolov okoli njih. Tudi letos pri nas vihra Modra zastava, ki zagotavlja, da je kopališče urejeno v skladu z zahtevnimi mednarodnimi merili za kakovost vode, čistočo in varnost. Sodelujemo v akciji Naj kopališče, za nas lahko glasujete na spletni strani http://www.dj-slovenija.si/naj-kopalisce ali z glasovnico, ki jo dobite v kopališču. Lani smo zopet osvojili prvo mesto, za kar gre velika zahvala prav vam, ki nam zaupate in nas podpirate.

Letos bomo kopališče prvič odprli že med prvomajskimi prazniki, ko boste lahko brezplačno koristili ležalnike, se sprostili in se naužili prvih sončnih žarkov. Glede na vreme bo nato kopališče odprto med vikendi, kopalna sezona se bo uradno začela 13. junija. V tem času bo možna tudi izposoja kajakov.

Predprodaja sezonskih kart po ugodnejših cenah se bo začela 24.4 in bo trajala do 12. 6, prihranite lahko do 30 odstotkov, ob nakupu vas čaka tudi darilo. Letošnja novost je družinska karta, ki jo lahko koristi 5* oseb (* pogoje si preberite na naši spletni strani). Izžrebali bomo še 40 imetnikov sezonske karte, ki jih bomo septembra odpeljali na dnevni vse-vključujoči izlet presenečenja. Vse cene in informacije o kopališču so na voljo na spletni strani www.grajsko-kopalisce.si  oziroma www.grajc.si.

 

Uroš Ambrožič, Infrastruktura Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo