Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
19°C | 26°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
16°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 31°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 24°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
19°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Prvomajska regata končana


ŠPORT

| |
22.04.2013      13:14
A A

Prvomajska regata končanaDeli:
Bled - Veslači in veslačice so se konec tedna ustavili na Bledu, kjer je potekala tradicionalna prvomajska regata. V članski konkurenci je bil pričakovano najboljši Luka Špik (na fotografiji), ki je oba dneva pometel s konkurenco v enojcu, včeraj pa se je pridružil še Gašperju Fistravcu, Mateju Rojcu in Jerneju Markovcu v dvojnem dvojcu. Zanimiv je bil tudi obračun dvojnih dvojcev, kjer sta Fistravec in Rojec v zadnji četrtini proge prehitela blejsko posadko Jana Špika in Markovca, ki sta sicer večino proge veslala v rahlem vodstvu.

Blejski veslaški klub je bil sicer najuspešnejši pri zbiranju medalj. Skupno so zbrali 23 medalj, enajst zlatih, devet srebrnih in tri bronaste.

Prvomajska regata je sicer prva domača preizkušnja v novi sezoni, kjer se oblikujejo posadke za večja mladinska in članska tekmovanja, za mlajše veslače pa je to priložnost, da domačemu občinstvu pokažejo, kako pridno so trenirali pozimi. Čez tri tedne veslače čaka prvi zahtevnejši test v mednarodni konkurenci v Essnu, na Bledu pa bodo spet tretji vikend junija, ko bo na jezeru potekala mednarodna regata.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo