Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
-2°C
-1°C
4496

DRŽAVNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA PIONIRJE U16 - Ravne na Koroškem

V soboto, 14.9. in v nedeljo, 15.9., je v Ravnah na Koroškem potekalo državno prvenstvo v atletiki za kategorijo U16. Katarina Gradnik je ponovno in suvereno osvojila prvo mesto v skoku v daljino in s tem postala državna prvakinja. Tekla je tudi v finalu 100m. Zgoščen urnik ni bila ovira za dobro predstavo. Dobro sta tekmovala Aleksej  Marušič v teku na 1000m in Maks Sitar v teku na 100m .

Pohvaliti je potrebno domači atletski klub , ki je organiziral tekmovanje res odlično in brez napak .

Pohvala vsem!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij