Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
19°C | 31°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 26°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 29°C
torek, 27.06.2017
15°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
19°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Dogodki Atletskega društva Bled


ŠPORT

| |
09.03.2015      00:07
A A

Dogodki Atletskega društva BledDeli:
Bled - Atletsko društvo Bled v prihajajočih dneh pripravlja vrsto dogodkov. Med njimi je 2. Brooksov tek okoli jezera. Tek bo v soboto, 4. aprila, ob 10h. Start in cilj bosta na Veslaški promenadi nad Grajskim kopališčem, dolžina teka pa je 5800m. Prijave so možne preko spleta in na samem prizorišču , najkasneje pol ure pred tekmovanjem . Prijava mora vsebovatiime , priimek , spol, datum rojstva. Informacije so na voljo na spletni strani www.adbled.si. Prvi trije v kategoriji absolutno prejmejo medaljo.  Vsak nastopajoči dobi energijsko pijačo, energijsko tablico in Blejsko kremno rezino. Startnina znaša 11 evrov.  Poravnate jo na transakcijski račun ; SI 56 03139-1000291677 ali na prizorišču tekmovanja. Vodja prireditve in informacije :  Robert (041 295 136). Na ogled bo tekaška oprema Brooks, ki jo bo možno po ugodnih cenah tudi kupiti.

 

Cooperjev test in test hoje 2015

 

Najpomembnejši cilj  aerobne vadbe je povečanje količine kisika, ki ga telo lahko porabi v določenem času. Prav vsi  lahko svojo telesno sposobnost izmerijo s testi (tek na 2.400 metrov za moške oziroma 1.600 metrov za ženske). Cooperjev test in test hoje sta  primerna  za vse starostne skupine, od najmlajših  do najstarejših, dd rekreativnih do profesionalnih športnikov in za tiste, ki šele začenjajo z vadbo. Letošnji test organizirata Ad Bled in Zdravstveni dom Bled in bo potekal na stadionu.  Preizkus bo 11. aprila, test hoje se bo začel ob 9h, Cooperjev test pa ob 10h. Prijavite se lahko po elektronski pošti na   info@adbled.si. Preko spleta bodo prijave zaključene 9. aprila ob 21. uri, možne pa so tudi na samem prizorišču, vendar najkasneje pol ure pred začetkom preizkušenj. Test hoje je brezplačen, za Cooperjev test pa štartnina znaša tri evre in jo je možno poravnati na prizorišču. INFORMACIJE: 041 295 136 ( Robert ), 031 632 594 (Grega ).

 

Atletsko društvo Bled organizira zanimivo in poučno predavanje  Živčno-mišične funkcije trupa, in sicer v kontekstu preprečevanja in zdravljenja bolečine v križu. Predavanje bo 20. marca ob 18h v avli blejske osnovne šole, vstopnina pa je štiri evre. Predaval bo priznani strokovnjak dr. Nejc Šarabon. Dr. Šarabon je predavatelj in nosilec številnih dodiplomskih in podiplomskih predmetov na študijskem programu Aplikativne kineziologije na Univerzi na Primorskem. Hkrati je direktor in ustanovitelj podjetja S2P. Po končanem dodiplomskem in podiplomskem študiju na Fakulteti za šport in Zdravstveni fakulteti (fizioterapija) na Univerzi v Ljubljani, je svoje znanje nadgradil še s post-doktorskem študijem na Inštitutu za klinično nevrofiziologijo v UKC Ljubljana. V svoji trenerski karieri je sodeloval z mnogimi športniki na področju kondicijske priprave in fizioterapije.

AD Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo