Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
32°C
16°C
SRE.
29°C
18°C
Deli
6932

Simbioza giba in tek podnebne solidarnosti na OŠ Bled

Leto je spet naokrog in tudi tokrat  je naša šola sodelovala pri projektu  SIMBIOZA GIBA, ki  je potekalo med 15. in 22. oktobrom 2018. V torek, 16. 10. 2018, smo na šoli pripravili gibalni program, namenjen vsem družinskim članom. Z njim spodbujamo aktivno preživljanje prostega časa in krepimo kakovostni življenski slog vseh prebivalcev Slovenije. Povezovanje, sodelovanje in združevanje generacij gradijo zdravo in samozavestno družbo.  Skupaj smo tekli, se pomerili v različnih igrah z žogo, plezali na umetni steni, telovadili na pilatesu, igrali gibalne igre  in se pri tem neizmerno zabavali. Veseli smo, da ste nas prišli obiskat, pozdravit in se gibat z nami.

Ta dan smo prav tako izvedli akcijo TEK PODNEBNE SOLIDARNOSTI. Glavni namen teka podnebne solidarnosti je, da ljudje tečejo v solidarnosti do ljudi v Afriki, ki jih posledice globalnih podnebnih sprememb najbolj prizadenejo, čeprav so s svojim načinom življenja k nastali situaciji prispevali najmanj. V sodelovanju z ostalimi šolami, vrtci in javnimi ustanovami  poskušamo letos že devetič skleniti krog prijateljstva okoli zemlje. Pretekli smo 205 krogov okoli šolskega stadiona in tako v zbir dodali 41 kilometrov. Hvala vsem sodelujočim!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi