Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
23°C
8°C
JUTRI
25°C
8°C
Deli
4869

Priznanja Gorenjske turistične zveze

Prva sobota v oktobru je dan, ki je že 49 let zapored rezerviran za  srečanje gorenjskih turističnih delavcev. Letošnje se je odvilop v Begunjah, v prijetnem ambientu gostilne pri Jožovcu v organizaciji domačega turističnega društva in Gorenjske turistične zveze. Srečanje je namenjeno druženju delavcev in prostovoljcev v turizmu in izmenjavi izkušenj po koncu poletne turistične sezone, poleg tega po tudi podelitvi priznanj najlepše urejenim krajem v akciji Moja dežele lepa in gostoljubna ter najzaslužnejšim posameznikom, ki jih predlagajo posamezna turistična društva. Posebna kategorija je podelitev priznanj za najlepše gorenjske nageljne. Na predlog Turističnega društva Bled so priznanja tokrat prejeli Zavod za kulturo Bled in prostovoljca Martin Merlak in Boža Torkar.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi