Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
6°C
-5°C
NED.
8°C
-8°C
Deli
8141

Pozor, ponovno spremenjen prometni režim Rečiške ceste in Severne razbremenilne ceste

Obveščamo vas, da bo predvidoma še do nedelje, 27. maja 2018, popolnoma zaprt del Rečiške in Kolodvorske ceste v križišču pri Gostilni Mangart. Stanovalcem iz Rečice je v tem času omogočeno parkiranje pri gasilnem domu Rečica.
Sočasno se bo urejalo tudi območje od Kračce do Gasilnega doma Rečica, zato bo predvidoma od četrtka, 24. maja, do nedelje, 27. maja 2018, obvoz za Zasip in Gmajno preusmerjen na vzhodni krak SRC, torej na Seliško cesto. Obvoz do Gorij bo urejen skozi Zako oz. čez Dobravo oz. Jesenice proti Žirovnici. O nadaljnjih zaporah in obvozih boste obveščeni sproti. Prosimo za razumevanje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!