Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
8°C
-5°C
Deli
2594

Motena oskrba z vodo na Jezercih in na Grajski cesti

Komunalno podjetje Infrastruktura Bled d.o.o., obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Jezerca in Grajske ceste, da bo danes, 15.1.2018 predvidoma do 12. ure, motena oz. prekinjena oskrba s pitno vodo, zaradi okvare na javnem vodovodnem omrežju (gradnja severne obvoznice).

 

Priporočamo vam, da po končanju del, pred prvo uporabo vode, pustite, da voda na vseh izlivkah teče vsaj nekaj minut, da se iz hišnega vodovodnega omrežja odstranijo morebitne nečistoče. Pred izpiranjem naj se z vodovodnih pip in prh odstranijo vse mrežice, po izpiranju in pred ponovno montažo pa naj se najprej očistijo.

 

Hvala za razumevanje!

 

Infrastruktura Bled d.o.o.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!