Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.08.2018

jasno
Popoldne bo povečini sončno, ponekod bo pihal šibak veter vzhodnih smeri. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 32, na Primorskem ob šibki burji do 34 °C.
14°C | 30°C
ponedeljek, 20.08.2018
13°C | 31°C
torek, 21.08.2018
15°C | 31°C
sreda, 22.08.2018
16°C | 31°C
četrtek, 23.08.2018
16°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Kakšno občino si želimo? Razstava o viziji ......


PROMET, OBVESTILA

| |
27.01.2017      3:30
A A

Kakšno občino si želimo? Razstava o viziji prometne ureditve Občine Bled


V sklopu Celostne prometne strategije občine Bled smo pripravili premično razstavo o viziji prometne ureditve v občini. Razstavo si lahko že ogledate v preddverju Občine Bled, kasneje pa bo na voljo tudi v Knjižnici Blaža Kumerdeja Bled, na Osnovni šoli prof. dr. Josipa Plemlja Bled in v Vrtcu Bled.


Deli:

Občina Bled želi s Celostno prometno strategijo, ki je osredotočena na potrebe občanov, poudariti pomen trajnostne mobilnosti – hoje, kolesarjenja in uporabe javnega potniškega prometa, s katerimi lahko izboljšamo kakovost življenja.

V okviru projekta smo v preteklih mesecih organizirali štiri javne razprave, izvedli javnomnenjske raziskave in oblikovali vizijo prometne ureditve v občini, po kateri naj bi občina Bled postala vsem dostopna, varna in zelena alpska občina. Prizadevala si bo za spodbujanje svojih občanov k aktivnemu in zdravemu življenju in obenem skrbela za dobro počutje obiskovalcev. Poleg tega bo stremela k trajnostnemu prenavljanju in oživljanju pomena javnih površin ob jezeru in v vaških središčih, ki ponovno postajajo prostor druženja in igre. S pestrim izročilom ter bogato naravno in kulturno dediščino bo domačinom in obiskovalcem ponujala doživetje na tisoč in en način.
Prijazno vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo