Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
14°C
JUTRI
17°C
14°C
Oceni objavo

Največji zunanji trampolinski park v Sloveniji je na Bledu

Edinstven zabaviščni in trampolinski park se nahaja na idilični lokaciji ob Blejskem jezeru na Kidričevi cesti 10 c na Bledu, poleg Campinga Bled. Največji zunanji trampolinski park obsega preko 600 m2 površin za različne aktivnosti. Razposajeni obiskovalci lahko izbirajo med 23 različnimi trampolini, hodijo po vrvi, igrajo skakalne igrice na računalnikih, se spuščajo po toboganu v zračno blazino, skačejo iz skakalnice v zračno blazino, se poskusijo v borbi s penastimi palicami na drogu, se naučijo salt na poševnem trampolinu in še in še je zabave za vsakogar. Fun park Zaka ponuja tudi možnost organizacije rojstnodnevnih zabav, ki bodo zagotovo ostale v spominu vaših najmlajših. Pripravimo jim brezalkoholne napitke in medtem ko uživajo na trampolinih, pripravimo še pizze, ki jih pojedo na koncu. Če še to ni dovolj, imamo še barček s širokim izborom sladoledov, kjer bodo tudi starši lažje počakali ob kavici ali se tudi sami pomerili v odbojki na mivki. V Veliki Zaki vas pričakujemo vsak dan med 1. 4. in 15. 10. Ker pa smo na prostem, je Fun park Zaka v primeru slabega vremena zaprt. Dobrodošli v Zaki!

IGB, šport in turizem d.o.o.

Oglejte si tudi