Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
23°C
9°C
TOR.
22°C
8°C
Deli
4203

Mladinska gledališka skupina KUD Kamot in impro

Naši mladi gledališčniki so se v soboto, 7. decembra 2019, ob 17. uri preizkusili v impro veščinah, ki so jih osvajali nekaj mesecev pod mentorstvom Mire Petek in Marka Džamastagiča iz Vaške scene. Mladi so se od septembra dalje enkrat tedensko za vikend urili v gledališču, kjer igralci igrajo spontano, brez dramskega besedila in scenarija. Poleg dvogovora so razvijali tudi gib, prav tako pa niso uprizarjali rekvizitov.

 

Otroci so odigrali kratke prizore, od tri do štiri minute, ki so temeljili na predlogih občinstva: gledalci smo izbirali različna prizorišča, čustva in odnose med nastopajočimi.

 

Dvorana je bila polna, saj je naše mlade kulturnike prišlo podpret veliko število domačih in prijateljev, dogodek v Kulturnem domu Zasip pa je posnela tudi blejska televizija. Ker je šlo za enkratni in neponovljivi dogodek, vabljeni k ogledu na Bled.tv.

 

Mladi bodo po novem letu začeli pripravljati novo predstavo, ki se je že veselimo, hkrati pa še vedno gostujejo s Srotami.

 

Ana Hlebanja za KUD Kamot Zasip

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi