Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še sončno in vroče, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 13h
Danes popoldne in zvečer bodo nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
16°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Dejavno Muzejsko društvo Bled


KULTURA

| |
19.12.2013      1:40
A A

Dejavno Muzejsko društvo BledObisk Sunite Williams na Blejskem gradu.
Obisk Sunite Williams na Blejskem gradu.
Deli:

Bled - Muzejsko društvo Bled je bilo letos zelo dejavno. Organiziralo je devet tematskih večerov društva, izdalo dvesto strani obsežno monografijo Razgledi 2013, člani so posneli preko 4.400 fotografij o delu in življenju društva, zaslužili so si več kot štirideset objav v medijih. 

 

Nepozaben je bil obisk astronavtke Sunite L. Williams, za nameček pa so pridobili še status društva, ki deluje v javnem interesu na področju kulture. Sodelovali so z Naravoslovnim društvom Bled, Foto klubom Triglavski narodni park, Knjižnico Antona Tomaža Linharta, Zavodom za kulturo Bled, z Muzeji Radovljiške občine, z Gorenjskim muzejem Kranj in z Zavodom Slovenski Astronavt.  Prenovili so tudi spletno stran.  
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo