Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
30°C
11°C
JUTRI
29°C
13°C

Množično cepljenje v Festivalni dvorani Bled

V četrtek, 11. novembra, bo v Festivalni dvorani Bled novo množično cepljenje proti koronavirusu. Na cepljenje se ni potrebno prijaviti. Pri organizaciji cepljenja sodelujejo Zdravstveni dom Bled, Občina Bled, Civilna zaščita Bled, Civilna zaščita Gorje, gasilska društva obeh občin, Zdravstveni zavod Lilijane Krivec Skrt ter Medobčinski inšpektorat občin Bled, Bohinj in Železniki. Cepljenje bo potekalo od 7. do 14. ure, ob športni dvorani bo na voljo tudi brezplačno parkirišče.

Na Občini Bled pozivajo občane in občanke, naj se vedejo samozaščitno in naj upoštevajo vsa priporočila strokovnjakov.

Po podatkih portala cepimose je v občini Bled z vsemi odmerki cepljenega 58,3% prebivalstva, če pa pogledamo samo starejše od 18 let, je polno cepljenih 67,9% prebivalk in prebivalcev.

Po podatkih portala covid sledilnik je v občini potrjenih 111 aktivnih okužb.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi