Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
19°C
9°C
SRE.
21°C
6°C
Deli

Koronavirus: Prepoved gibanja – policija odgovarja na vprašanja občanov

Iz generalne policijske uprave so sporočili, da je ustanovljena nova skupina, ki odgovarja na vprašanja občanov in občank glede omejitve gibanja in podobno. Občani in občanke lahko svoja vprašanja pošljejo na info.koronavirus@policija.si.

 

Sicer pa je danes tudi v občini Bled potekal poostren nadzor policije, medobčinskega redarstva in prostovoljcev nad morebitnim prehajanjem ljudi iz ene občine v drugo. Veliko kršitev ni bilo, so pa opazili vandalsko vedenje domnevno treh domačinov, ki so se z motorji za kros objestno vozili po promenadi, kjer je promet sicer prepovedan.

 

Poostren nadzor se bo nadaljeval tudi jutri, v nedeljo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi