Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
19°C
9°C
SRE.
21°C
6°C
Deli

Koronavirus: Brezplačna dostava zelene jeklenke

V družbi Butan plin verjamejo, da lahko skupaj prispevamo k učinkovitemu spopadanju z aktualnim stanjem, zato spodbujajo, da ljudje ostajajo doma, če je to le mogoče.

 

Ponujajo brezplačno dostavo zelene jeklenke na dom. Dostava poteka skladno z vsemi priporočili in predpisi. Vsi dostavljavci dosledno upoštevajo zahtevane higienske standarde in uporabljajo vsa potrebna zaščitna sredstva (rokavice, razkužila, maske itd.). 

Kot običajno v primeru dostave strankam omogočajo tudi  brezplačen priklop in menjavo tesnila. 

 

Ob tem prosijo vse uporabnike, da jeklenko nastavijo pred stanovanjema ali hišo oziroma poskrbijo za nemoten dostop v primeru menjave, nakup poravnajo z brezstično kartico  in tudi sami upoštevajo vsa priporočila za zaščito sebe in drugih. 

 

Naročila sprejemajo vse dni v tednu na številko 080 2005, na voljo pa je tudi 

spletni obrazec:  https://www.butanplin.si/vprasajte-nas/narocilo-dostave-plina-v-jeklenki-na-dom/

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi