Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
16°C
0°C
JUTRI
17°C
3°C

Hitri testi v Zdravstvenem domu Bled, naročil za cepljenje še NE sprejemajo

 

V Zdravstvenem domu Bled so danes začeli s hitrimi testi. Testiranje poteka vsak dan med 12. in 14. uro, in sicer v kontejnerju pred vhodom na urgenco. Kot je povedal direktor doma mag. Leopold Zonik, naj na hitri test, na katerega se ni treba naročiti in je brezplačen, pridejo le zdravi ljudje. »Kdor je bolan ali ima znake okužbe s koronavirusom, naj pokliče svojega zdravnika in ga bomo testirali s PCR testom«, pravi mag. Zonik. Če se bo pokazalo, da je zanimanje za testiranje preveliko za prostor pred zdravstvenim domom, bodo z občino Bled poiskali novo rešitev in testirane prestavili na prostor, kjer je več parkirnih mest.

Ne v zdravstvenem domu in ne v zavodu zdravnice Lilijane Krivec Skrt pa še ne cepijo niti ne vpisujejo zainteresiranih, saj cepiva še nimajo niti ne vedo, kdaj ga bodo dobili.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi