Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
23°C
13°C
JUTRI
29°C
15°C

Javljanje napak preko spletne strani

Obveščamo vas, da smo tudi na spletni strani Občine Bled uvedli rubriko "Predlogi in pobude". Na ta način želimo optimizirati javljanje napak direktno pristojnim gospodarskim javnim službam. Za nedelovanje javne razsvetljave v Občini Bled skrbi Petrol d. d., za popravilo klopi, namestitev košev, ravnanje z odpadki in vodovod javno podjetje Infrastruktura Bled, za ceste, pločnike in prometno signalizacijo je odgovorno podjetje Gradbeništvo Prestor d. o. o., za kanalizacijsko omrežje WTE projektna družba Bled d. o. o. Parkirišča in ravnanje z zapuščenimi živalmi ostaja neposredno v domeni Občine Bled. Tu lahko občani kadarkoli posredujete tudi predloge in pobude.
Zavihek za javljanje napak in podajo predlogov se nahaja na vstopni strani Občine Bled, v desnem stolpcu tik pod rubriko aktualni razpisi in javne razgrnitve oz. v zgornji menijski vrstici v rubriki "Za občane".

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi