Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Danes bo na vzhodu sprva precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Dopoldne se bodo na zahodu pričele pojavljati krajevne padavine, deloma nevihte, ki se bodo čez dan krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 12h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
16°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Lip Bled z dobičkom


GOSPODARSTVO

| |
17.01.2016      00:03
A A

Lip Bled z dobičkomDeli:
Bled - Družba Lip Bled je lansko leto končala uspešno, saj so po besedah direktorja Alojza Burje tako v proizvodnji notranjih vrat kot tudi v proizvodnji opažnih plošč dosegli pozitivni rezultat. Na Bledu, kjer proizvajajo notranja vrata, bo dobiček nekaj pod milijonom, v Bohinju pa nekaj pod tri četrt milijona, zato so delavcem ob koncu leta izplačali nagrado.


Lani so na Bledu skupaj z investicijami v novo opremo in skladiščne prostore ter v promocijo investirali slaba dva milijona evrov, letos bodo posodobili kotlovnico, skupaj z Občino Bled pa načrtujejo tudi podrobni prostorski načrt za industrijsko cono Lip na Rečici.

Ker bo letos obnovljena Rečiška cesta postala del severne razbremenilne ceste skozi naselje Bled, bodo od tovarne do magistralke zgradili nov cestni priključek.  S tem se kažejo konkretne sinergije gradnje razbremenilnih cest na Bledu in njihov pozitiven vpliv na gospodarski razvoj tako obstoječih podjetij kot novih potencialov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo