Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
33°C
15°C
JUTRI
29°C
16°C
8141

Evropski teden mobilnosti smo zaključili s kolesarskim zajtrkom

Evropski teden mobilnosti smo letos zaključili s kolesarskim zajtrkom, v okviru katerega smo si ogledali in podelili nagrade Javnega natečaja za najbolj kreativen kratek film na temo trajnostne mobilnosti na Bledu. Nagrade Turizma Bled, Infrastrukture Bled in Občine Bled so prejeli ga. Nina Meglič s soavtorico, OŠ Bled in Tim Luznar z ekipo. Turizem Bled nam je predstavil vizijo razvoja kolesarskega produkta, nato pa smo se s kolesi odpeljali do kolesarske vasi v Ribnem, kjer nas je prijazno sprejela ga. Špela iz Hotela Ribno.

Aktivnosti Evropskega tedna mobilnosti so sofinancirane s strani Ministrstva za okolje in prostor iz Sklada za podnebne spremembe. LIFE IP CARE4CLIMATE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi