Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
19°C | 32°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 29°C
ponedeljek, 26.06.2017
15°C | 31°C
torek, 27.06.2017
15°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
15°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
32°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dobro leto za TNP


NOVICE

| |
28.03.2012      9:56
A A

Dobro leto za TNP


Lansko leto je bilo za Triglavski narodni park pomembno leto- začeli so z uvajanjem zakona in praznovali 30 letnico parka. (na fotografiji)


Deli:

O delu v lanskem letu so se pogovarjali tudi na zadnji seji Sveta TNP. V letu 2011 so bili izvedeni številni dogodki in prireditve v obeh info središčih in info postajah (skupaj okoli 130), ki postajajo pomembna povezovalna mesta različnih ciljnih skupin. V obeh info središčih Dom Trenta in Triglavska roža na Bledu ter na Pocarjevi domačiji je število obiskovalcev primerljivo z letom 2010, skupno preko 23.000 obiskovalcev.

 

Pri promociji narodnega parka in ozaveščanju o pomenu ohranjene narave in kulturne dediščine so imeli pomembno vlogo tudi številne izobraževalne aktivnosti, ki se že vrsto let uspešno vključujejo v šolske izobraževalne programe. Člani sveta so med drugim s sprejetjem sprememb in dopolnil Poslovnika sveta pridobili tudi možnost postavljanja pobud in vprašanj. Iz vrst predstavnikov lokalnih skupnosti so predstavili pobudo za pripravo tematskih predavanja za prebivalce TNP.




0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!



Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo