Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 26°C
torek, 26.06.2017
17°C | 29°C
sreda, 27.06.2017
15°C | 30°C
četrtek, 28.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dela pri šoli in načrti


NOVICE

| |
24.07.2012      8:30
A A

Dela pri šoli in načrtiDeli:

Bled, 24. julij - Blejski občinski proračun je težak 10 milijonov evrov, zato mora občina vse investicije, ki jih načrtuje, pripraviti premišljeno in skrbno, še kako prav pa seveda pride tudi sofinanciranje države oziroma pridobivanje sredstev na razpisih Evropske unije. Med večjimi projekti, ki so še pred Občino, je vsekakor rekonstrukcija ceste od Krima do Toplic v središču Bleda, kjer bodo uredili tudi tlačni primarni vod in ga speljali proti Cankarjevi.

 

Trenutno potekajo tudi dela pri osnovni šoli, kjer pa bi, kot pravi župan Janez Fajfar, če bi hoteli urediti, zgraditi in popraviti vse, potrebovali okoli šest milijonov evrov. Šolo čaka obnova dovozne poti in igrišča (na fotografiji), pa tudi energetska sanacija, saj je Občina Bled uspela pridobiti sredstva švicarskega finančnega mehanizma, ki spodbuja okoljske naložbe v krajih ob Alpah, tako da so ob šoli že naredili vrtine, ki so pokazale, da se splača koristiti zemeljsko energijo, potekajo pa tudi študije za uporabo sončne energije. Energetska sanacija čaka tudi Vrtec Bled.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo