Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
24°C
10°C
JUTRI
26°C
10°C
Deli
4113

Čistilna akcija Turističnega društva Bled

Člani Turističnega društva Bled smo v soboto, 23. maja,  izvedli čistilno akcijo na območju Osojnice in Ojstrice, ki se je je udeležilo 15 članov društva. Pograbili smo vse poti na Veliki in Mali Osojnici in na Ojstrici in pobrali smeti, ki pa jih na naše veselje ni bilo veliko. Nabrali smo jih le za dobro tretjino vreče, kar priča, da so obiskovalci osveščeni in odpadkov ne odmetavajo več v naravo. Najbrž pa je majhna količina tudi posledica manjšega obiska v tem času zaradi posledic epidemije.

Najbolj obiskana pohodniška točka Bled je pripravljena na obisk domačih in upamo, čimprej tudi tujih gostov. Ravno ta dan je bilo že kar živahno.

Nazadnje gre zahvala tudi restavraciji Camping Zaka in njenemu lastniku, ki nas je prijazno povabil na okusno malico.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi