Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, občasno bodo še nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
15°C | 23°C
petek, 30.06.2017
15°C | 23°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
12°C | 25°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 15h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
23°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Bled se je zahvalil in poklonil Iztoku Čopu


ŠPORT

| |
23.09.2012      9:53
A A

Bled se je zahvalil in poklonil Iztoku ČopuDeli:

Bled, 23. september - Na državnem prvenstvu v veslanju se je včeraj še zadnjič po progi, ki jo je v svoji izjemno uspešni karieri preveslal neštetokrat, od svojih zvestih navijačev, športne javnosti in od svojega kluba poslovil najboljši slovenski veslač vseh časov in najtrofejnejši športnik v zgodovini samostojne slovenske države, 40 - letni Iztok Čop. ''Šele zdaj vem, da je enega poglavja konec, '' je dejal, ko je stopil iz čolna. Po Blejskem jezeru je ob robu državnega prvenstva še enkrat zaveslal skupaj z dozdajšnjima tekmecema Estoncem Jurijem Jaansnom in Čehom Vaclavom Chalupo ter nekdanjim reprezentančnim soveslačem Davorjem Mizeritom.

Čopu se je za vse, kar je storil za Bled, zahvalil tudi župan Janez Fajfar. Iztok Čop je na največjih tekmah osvojil 16 medalj, štiri olimpijske, med njimi zlato v Sydneyju 2000, bil štirikrat svetovni prvak, v svetovnem pokalu pa se je na stopničke zavihtel 34-krat in dosegel 12 zmag.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo