Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo delno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 20 stopinj Celzija.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 23°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 23°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 19h
V sredo popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo krajevni nalivi in močnejši sunki vetra, ni izključen pojav toče.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

9. Silvestrovanje za otroke na Bledu ......


NOVICE

| |
07.01.2015      00:01
A A

9. Silvestrovanje za otroke na Bledu privabilo preko tisoč obiskovalcevDeli:

Največji silvestrski dogodek za otroke v Sloveniji so  želeli preprečiti sneženje in nizke temperature, zato se je odločitev za izvedbo prireditve v Ledeni dvorani izkazala še toliko bolj za pravilno. Kljub pravim zimskim razmeram je bilo na prizorišču preko tisoč obiskovalcev.

Čarovnik Grega je poskrbel za čarobno silvestrsko vzdušje. Pomagali so mu ''gorenjski talent'' Stiven Rahman, pevke iz Glasbenega studia Osminka, članice in člani domačih drsalnih klubov ter dedek Mraz z Zajčkom Sportyjem, Medvedom Čalapinkom in škrati. Ti so poskrbeli, da je s pomočjo podjetja Promotiva tisoč balonov padlo ''z neba'' na led. Vsi otroci so prejeli darilca, ki so bila letos nekoliko drugačna – brez sladkarij, plastične embalaže ipd. Dedek Mraz jih je obdaril z lesenim zabojčkom, v katerem se je skrivalo jabolko iz Sadjarstva Pr' Jernejc iz Hraš. Tudi tokrat dedku Mrazu ne bi uspelo brez pomoči podjetij, ki nam vedno znova zadnji dan v letu pomagajo pričarati nasmehe na otroške obraze. Več utrinkov iz letošnjega silvestrovanja ter vse sponzorje si lahko preberete in ogledate v fotogaleriji na www.silvestrovanje-bled.si.

Iskrena hvala vsem prostovoljcem, ki so na dan prireditve pomagali pri pripravi prizorišča in kompletiranju daril. Zanje se moramo zahvaliti podjetju Eltec Petrol. Hvala tudi osebju pizzerije Briksen za toplo okrepčilo za najmlajše.

Zadnji dan leta 2015 bomo organizirali že 10. Silvestrovanje z otroke. Že danes vam obljubljamo, da bo to pravi spektakel.

Toni Mežan – podžupan Občine Bled, Uroš Ambrožič - Infrastruktura Bled
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo