Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 27.06.2017

oblačno
Popoldne bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nastajale bodo krajevne padavine, deloma kot plohe, na zahodu tudi nevihte. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo 26 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 28°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
petek, 30.06.2017
14°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 25°C
Opozorila
Torek, 27.6.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
30°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

8. silvestrovanje za otroke na Bledu


NOVICE

| |
25.11.2013      1:38
A A

8. silvestrovanje za otroke na BleduVabilo!
Vabilo!
Deli:

Bled - Vse je že pripravljeno za 8. silvestrovanje za otroke, ki bo na spodnji terasi Trgovskega centra na Bledu 31. decembra ob 15. uri. Novost letošnjega silvestrskega programa v Trgovskem centru je nadaljevanje silvestrovanja za otroke s programom za mladino in odrasle. Med 17. in 22. uro bo za vzdušje skrbel DJ Uroš, nato pa bo glasbeni program silvestrskega večera v rokah ansambla Karavanke.

 

Na 8. silvestrovanju za otroke bodo nastopili pevka za otroke Damjana Golavšek, polfinalista 1. sezone showa Slovenija ima talent - žongler Jakob Bergant in monokolesar Vid Skrbinšek, mlade pevke Glasbenega studia Osminka, zajček Sporty, medved Čalapinko, Soni in animator ter moderator Uroš Lavrič. Dedek Mraz s spremstvom bo s svojim obiskom razveselil predvsem najmlajše. Vsakemu otroku bo poklonil darila naših sponzorjev (Sola in Zavod Zaupanje). Novemu letu bomo skupaj z županom  nazdravili z otroškim šampanjcem.

 

Brezplačno poslikavo ''zmrznjenih noskov'' bo izvajala animatorka Alja Kump. Za brezplačen prevoz otrok in staršev iz stalnih parkirišč na Seliški cesti (vrtec, šola, pokopališče) do Trgovskega centra in po prireditvi tudi v obratni smeri pa bo poskrbela agencija Bled Tours, za kar se jim v naprej iskreno zahvaljujemo. Zato prosimo starše, da v čim večjem številu koristijo omenjena parkirišča na Seliški cesti in poskrbijo za pravočasen prihod.

 

Za rediteljsko službo, usmerjanje na parkiriščih, pripravo prizorišča (polnjenje balonov, postavitev odra, dekoracija…) in pomoč na sami prireditvi potrebujemo 20 prostovoljcev, ki bi priskočili na pomoč naši utečeni ekipi. Ne pričakujemo, da boste zadnji dan v letu z nami ves dan. Veseli bomo vašega odziva, pa čeprav si boste za pomoč na tem dogodku namenili morda le urico ali dve. Po končani prireditvi nas bodo z originalno blejsko kremno rezino in s toplim napitkom pogostili Sava hoteli Bled. Za vse informacije sem vam na voljo na 041-710-970.

 

Vsem, ki nam boste zadnji dan v letu pomagali na otroške obraze privabiti nasmeh in zadovoljstvo s sodelovanjem pri tej tradicionalni prireditvi, v naprej iskrena hvala. Več o dogodku pa na www.silvestrovanje-bled.si.

 

 

Toni Mežan, podžupan

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bled!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo