Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
1°C
-6°C

50. Mednarodno srečanje pisateljev - "PEN" Blejska srečanja

5175

Vljudno vabljeni na prijeten večer in klepet z literarnimi ustvarjalci evropskih držav in ZDA.

Mednarodno srečanje pisateljev, ki ga organizira Slovenski center PEN bo potekalo na Bledu. 

Slovenski center PEN bo med 17. in 21. aprilom v letu 2018 na Bledu slavil 50. obletnico mednarodnih srečanj pisateljev. Ugledni gostje, pisatelji, pesniki, novinarji, esejisti in zagovorniki človekovih pravic in svobode govora iz štiridesetih držav bodo tako kot vsako leto tudi letos bivali v Hotelu Park. Simpoziji v Cankarjevi dvorani, literarni večeri po okoliških krajih, šolah, kulturnih domovih in knjižnicah bodo javni. Srečanje podpira Ministrstvo za kulturo, velik delež pa, vključno z dobro voljo in gostoljubnostjo, prispeva Občina Bled. Natančen program bo pravočasno objavljen tudi na spletni strani Slovenskega centra PEN.

Več informacij o srečanju.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!