Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
19°C
3°C
JUTRI
16°C
4°C

21. Mednarodni mini golf festival – odprto prvenstvo Mini golf zveze Slovenije

Med 25. in 27. septembrom, bo na najstarejši slovenski mini golf napravi potekal tradicionalni, že 21. Mednarodni mini golf festival – Odprto prvenstvo Mini golf zveze Slovenije, ki bo letos zaradi znanih ukrepov prav gotovo nekaj posebnega.

V prvi vrsti bosta oba turnirja, tako petkov popoldanski kriterij izžrebanih dvojic kot tekmovanje posameznikov in ekip v soboto in nedeljo, drugačna kot doslej.

Ob upoštevanju vseh vladnih priporočil za zajezitev širjenja nalezljive bolezni bodo v matičnem ŠD Mini golf Bled, ki je organizator in promotor tovrstnih tekmovanj, storili vse potrebno, da bo turnir v nedeljo popoldne varno pod streho. Zmagal bo – tako ali drugače in kot vedno – najboljši. Z masko ali brez nje. Predvsem s palico, žogicami, natančnostjo in potrpljenjem.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi