Logo MojaObčina.si
DANES
35°C
17°C
JUTRI
36°C
20°C
Oceni objavo

VDC na obisku v podjetju Šraml

Skupina uporabnikov iz enote Ajdovščina si je 4. junija ogledala proizvodnjo 'inox' opreme podjetja Šraml v Podnanosu. Med ogledom so se preizkusili v varjenju in vijačenju.

Podjetje Šraml je vodilni slovenski proizvajalec visokokakovostne opreme in naprednih tehnologij za proizvodnjo vina, sokov in ciderja ter linij za polnjenje in pakiranje končnih izdelkov. Zaposleni so nas 4. junija gostili v njihovih proizvodnih prostorih v Podnanosu. Popeljali so nas skozi proizvodno linijo z najsodobnejšo opremo za predelavo sadja in zelenjave ter povsem avtomatiziranimi polnilnimi linijami.

Med zanimivo predstavitvijo smo se lahko preizkusili tudi v vijačenju in varjenju. Nova 'ekskurzija' je prinesla nova spoznanja, za kar smo Šramlovim izjemno hvaležni.

Oglejte si tudi