Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
13°C
-0°C
JUTRI
12°C
2°C
Deli
9595

Vipavska dolina na Slovenski turistični borzi

V Kranjski Gori je 8. junija potekal največji poslovni dogodek slovenskega turizma.

Letošnja rekordna udeležba kaže na to, da je turizem v Sloveniji zelo perspektivna gospodarska panoga. 230 predstavnikov slovenskih podjetij se je srečalo z 200 predstavniki tujih organizatorjev potovanj in turističnih agencij. Borze se je udeležila tudi destinacija Vipavska dolina in nekateri naši turistični ponudniki. Na borzi smo tujim predstavnikom in organizatorjem potovanj predstavili Vipavsko dolino kot destinacijo aktivnega oddiha, ki v kombinaciji s pristno in kakovostno kulinariko ponuja odlične razloge za krajše počitnice. Dogodek nam je ponudil kar nekaj priložnosti za sklepanje poslov in navezovanje novih stikov, ki bodo pripomogli k povečanju števila novih gostov.  

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!