Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
14°C
10°C
JUTRI
20°C
7°C
8609

S Tino Maze na festivalu v Riminiju

Slovenija se je že tretje leto predstavila na zelo priljubljenem italijanskem festivalu Ulisse Fest, namenjenemu splošni javnosti v organizaciji Lonely Planet Italija. Festival se je odvijal julija v strogem centru mesta Rimini.

Festival nosi ime po Odiseju, legendarnem 'popotniku', in je tudi dejansko namenjen popotniškim vsebinam. 'Zakaj potujemo?' je bila tema letošnjega festivala. Slovenija je bila glavni destinacijski partner festivala in je tako svojo turistično ponudbo predstavila v osrednjem delu festivala v starem mestnem jedru. Na slovenski stojnici sta se predstavili tudi destinaciji Vipavska dolina ter Brda. Na otvoritvenem panelu je bila gostja večera ambasadorka slovenskega turizma Tina Maze. Vsak večer se je Slovenija predstavila tudi s pogostitvijo vin iz Vipavske doline in Brd.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi