Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
10°C
-3°C
Deli
8292

Portal Vipavska dolina bogatejši za dva tuja jezika

Spletni portal enotne turistične destinacije Vipavska dolina (www.vipavskadolina.si) je odslej poleg slovenskega in angleškega jezika na voljo še v italijanščini in nemščini.

Portal zajema vse najpomembnejše turistične informacije Vipavske doline, ki se nanašajo na šport in rekreacijo, vino in kulinariko, kulturno dediščino in naravne vrednote ter možnosti za prenočitev. Med vsebinami portala, ki za destinacijo predstavlja okno v svet, so tudi povabila na večje dogodke, zanimive zgodbe in priporočila za posebna doživetja. Portal kot naše osrednje komunikacijsko orodje dopolnjujejo še družbena omrežja – facebook, twitter, instagram, youtube in pinterest.

Spletna stran TIC Ajdovščina ni več aktivna, koledar lokalnih dogodkov pa najdete na vstopni strani portala Lokalne Ajdovščina.

TIC Ajdovščina

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!