Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 17.11.2018

jasno
Danes bo povečini sončno, le ponekod v notranjosti Slovenije občasno zmerno oblačno. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 8, na Primorskem do 12 °C.
4°C | 12°C
nedelja, 16.11.2018
5°C | 14°C
ponedeljek, 18.11.2018
4°C | 9°C
torek, 19.11.2018
4°C | 8°C
sreda, 20.11.2018
5°C | 6°C
Opozorila
Sobota, 17.11.2018 ob 6h
Danes in jutri bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini lahko presegli hitrost 100 km/h.
4°C
12°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Lepote Vipavske doline na panojih


TURIZEM, OBČINSKE

| |
06.07.2018      11:15
A A

Lepote Vipavske doline na panojih


Razstavne panoje ob peš poti, ki skozi grajsko pasažo vodi proti mostu čez Hubelj, krasi osem izjemnih fotografij dveh domačih fotografov - Jana Čermelja in Marijana Močivnika. Upodobila sta nekatere naravne lepote Vipavske doline in dejavnosti, ki jih dolina omogoča obiskovalcem. Z razstavo je občina Ajdovščina obeležila uvrstitev Vipavske doline med top 10 evropskih destinaciji po izboru Lonely Planeta.


Deli:

Romantičen pogled na zamegljeno dolinsko dno z veduto Vipavskega Križa v ozadju, bukolika vinogradniške pokrajine, svojstven pogled skozi Otliško okno, pa pohodništvo, plezanje ali ribičija ob Vipavi so teme, ki sta jih priznana fotografa v pravem trenutku uspela ujeti v svoj objektiv. Fotografije mimoidočim potrjujejo, da izbor Vipavske doline med 10 najboljših destinacij za leto 2018 v Evropi po izboru najbolj vplivnega turističnega vodnika Lonely Planeta ni bil naključen.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Ajdovščina!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Časopis Latnik
Številka: 203
Izšla: 15.11.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.