Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

JUTRI
10°C
0°C
NED.
12°C
-4°C
Deli
8213

Lepote Vipavske doline na panojih

Razstavne panoje ob peš poti, ki skozi grajsko pasažo vodi proti mostu čez Hubelj, krasi osem izjemnih fotografij dveh domačih fotografov - Jana Čermelja in Marijana Močivnika. Upodobila sta nekatere naravne lepote Vipavske doline in dejavnosti, ki jih dolina omogoča obiskovalcem. Z razstavo je občina Ajdovščina obeležila uvrstitev Vipavske doline med top 10 evropskih destinaciji po izboru Lonely Planeta.

Romantičen pogled na zamegljeno dolinsko dno z veduto Vipavskega Križa v ozadju, bukolika vinogradniške pokrajine, svojstven pogled skozi Otliško okno, pa pohodništvo, plezanje ali ribičija ob Vipavi so teme, ki sta jih priznana fotografa v pravem trenutku uspela ujeti v svoj objektiv. Fotografije mimoidočim potrjujejo, da izbor Vipavske doline med 10 najboljših destinacij za leto 2018 v Evropi po izboru najbolj vplivnega turističnega vodnika Lonely Planeta ni bil naključen.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!